Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Dowiedz się więcej...

pp1_lazy@wp.pl

Publiczne Przedszkole nr 1
im. Jana Brzechwy w Łazach

ETR - tekst łatwy do czytania

Publiczne Przedszkole nr 1 im. Jana Brzechwy  w Łazach

Publiczne Przedszkole nr 1 im. Jana Brzechwy w Łazach, czyli w skrócie Przedszkole znajduje się przy ul. Topolowej 9 w Łazach.

To jest główny budynek przedszkola, w którym mieści się  sekretariat, biura administracji oraz gabinet dyrektora.

Budynek ma dwa wejścia  od ulicy topolowej :

-główne wejście do budynku od strony windy do którego prowadzą schody,

-wejście za windą do szatni do którego prowadzą schody,

oraz winda zewnętrzna dla osób niepełnosprawnych.

Przedszkole ma dwa oddziały na ul. Kolejowej 8.

Dyrektorem Przedszkola jest Pani Beata Sadowska

Po wejściu do przedszkola

Wejściem głównym po prawej stronie na parterze znajduje się toaleta dla personelu, sekretariat oraz  gabinet dytektora.

Po lewej stronie znajduje się wejście do korytarza prowadzacego do windy,  szatni  oraz sal na parterze.

Na wprost wejścia znajdują sie schody, które prowadzą na piętro budynku gdzie znajdują się biura księgowej,intendenta,kuchnia oraz sale przedszkolne.

Do Przedszkola przy ul. Kolejowej 8 prowadzą schody oraz podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Gdzie można zaparkować?

Przed wejsciem głównym znajduje się szeroki podjazd do windy oraz miejsce do zaparkowania.

Czym zajmuje się placówka?

1) wspomaganiem całościowego rozwoju każdego dziecka

2) udzielaniem pomocy psychologiczno-pedagogiczne

3) tworzeniem warunków umożliwiających podtrzymanie poczucia tożsamości narodowej, językowej, etnicznej i religijnej;

4) zapewnienienie dzieciom opieki, bezpieczeństwa, promocji i ochrony zdrowia,

5) rozwijania samodzielności, współpracy, planowania oraz refleksji, jako Przedszkole Daltońskie, czyli Certyfikowana Placówka Daltońska realizująca zasady Planu Daltońskiego

Jak załatwić sprawę?

Jest kilka sposobów w jakie osoby z niepełnosprawnościami mogą załatwić sprawę w placówce:

1. napisanie pisma i wysłanie go na adres Przedszkola  w Łazach,
    2. zaniesienie pisma do sekretariatu w  Publicznym Przedszkolu nr 1 w Łazach ul. Topolowa 9,
    3. napisanie wiadomości i wysłanie jej na adres e-mail: pp1_lazy@wp.pl
    4. zadzwonienie na numer: 32 67 29459

Osoby głuche i słabosłyszące mogą kontaktować się z urzędnikiem za pomocą wideotłumacza. Tłumacz jest dostępny na stronie internetowejhttps://pzgomaz.com/conference?customer=DSH_Warszawa&announcement=true . Aby użyć tłumacza, trzeba mieć dostęp do Internetu i kamery w komputerze, telefonie lub tablecie.

Niewidomi i osoby mające problemy z widzeniem także otrzymają pomoc w placówce. Pracownicy pomogą załatwić daną sprawę.Należy ich wcześniej poinformować o problemie z widzeniem. Do placówki można też przyjść z psem przewodnikiem, który pomaga osobie przy poruszaniu się.

Jak skontaktować się z placówką?

Sekretariat przedszkola czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00-15.00.

Jeżeli chcesz się skontaktować z urzędem telefonicznie, zadzwoń na numer: 32 67 29459

Innym sposobem skontaktowania się jest napisanie wiadomości na adres e-mail:pp1_lazy@wp.pl

Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00.Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00.
Jeżeli chcesz skontaktować się z urzędem telefonicznie, zadzwoń na numer:
Innym sposobem skontaktowania się jest napisanie wiadomości na adres e-mail:

Przewiń animację o jedno pole w lewo. Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Przedszkole w liczbach

grup przedszkolnych